Vyhledávání


Kontakt

Projektová kancelář ATLAS s.r.o.
Severozápadní III 343/12
Praha 4 - Spořilov
141 00

dat.schránka: 5z5r2pm

e-mail:
chrobok@pkatlas.cz
friedbergerova@pkatlas.cz

telefon:
608 125 476
607 186 251

Architektonické služby

Ideální variantou pro architekta je tvorba celku, tedy vstoupit do projektu již na jeho počátku, např. výběrem vhodné parcely, a provázet tento projekt až do jeho závěru.

Obecná zásada platná v případě každé novostavby i jakékoli stavební činnosti je mít správný počáteční koncept. Proto je vhodné kontaktovat odborníka již v počáteční fázi plánování. Vhodným konceptem se lze vyvarovat častých chyb, optimalizovat finanční náročnost a zahájit dialog, který vede k vidění záměru i z jiných úhlů, a dojít tak k mnohdy překvapivým závěrům.

Poradenství se nejčastěji týká oblasti plánování a výstavby rodinných domů, neboť stavba rodinného domu, byť se na první pohled nemusí zdát být složitým procesem, skrývá mnoho záludností a představa investora mnohdy neodpovídá skutečnosti realizace. Proto již v prvotní fázi nabízíme pomoc a poradenství, které Vám může ušetřit spoustu času, starostí a financí.

Obraťte se na nás při navrhování a stavbě Vašeho nového domu. Záleží jen na Vás, zda se o své sny a představy rozdělíte s architektem a umožníte mu, aby pro Vás vytvořil Váš vlastní svět - prostor, ve kterém bude vše přizpůsobeno Vám. Přítomnost architekta na místě stavby po celou dobu výstavby je nezbytnou podmínkou úspěšné realizace stavby. Jen pokud architekt kontroluje provádění svého návrhu osobně, může být zaručena realizace přesně podle projektu a záměrů architekta.