Vyhledávání


Kontakt

Projektová kancelář ATLAS s.r.o.
Čiklova 1706/13a
Praha 2
128 00

tel: 261212781

E-mail: info@pkatlas.cz

Pk ATLAS s.r.o.

Projektová kancelář ATLAS s.r.o. je projekční kancelář s historií od roku 1991, jež se zabývá architektonickými studiemi, projekční činností převážně v oblasti pozemního stavitelství a inženýrských sítí.

Zpracováváme všechny stupně projektové dokumentace staveb od ideové studie, přes dokumentace pro územní řízení, dokumentace pro stavební povolení, až po dokumentaci provedení stavby.  Rozsah činnosti firmy je od malých staveb jako jsou rekonstrukce bytových jader přes novostavby a rekonstrukce rodinných domů až po rozsáhlé projekty hotelů, výrobních hal a kancelářských prostor s reprezentativními interiéry. Nabízíme katalogové i atypické projekty rodinných domů. Poradíme s výběrem pozemku, projektu, osazením domu na pozemek nebo se změnami ve stávající projektové dokumentaci. Dle požadavku klienta dodáme stavbu na klíč. Snahou činnosti kanceláře je poskytnout klientovi komplexní službu od zajištění průzkumů přes vypracování dokumentace včetně inženýrské činnosti, autorského dozoru až po kolaudaci.

V posledních letech jsme se zaměřili též na zpracovávání PENB (průkazů energetické náročnosti budov) a navrhování nízkoenergetických staveb (z nejnovějších Mateřská škola Úholičky)

Naše kancelář disponuje autorizací v oboru pozemní stavby, stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství, technika prostředí staveb, specializace technická zařízení, dále oprávněním zpracovávat průkazy energetické náročnosti budov.

Do současné doby firma zpracovala přes 700 vlastních zakázek, které převážně končily realizací a uvedením do provozu.

Najdete nás na adrese: Čiklova 1706/13a, Praha 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Novinky

Stavební povolení Mateřská škola

11.04.2013 13:08
Dne 5.8.2013 Nabylo Právní moci poslední ze stavebních povolení na Mateřskou školu...

Napište nám!

05.04.2013 15:47
Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací?...

Vítejte na našem novém webu!

05.04.2013 15:46
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i...
<< 1 | 2