Vyhledávání


Kontakt

Projektová kancelář ATLAS s.r.o.
Čiklova 1706/13a
Praha 2
128 00

tel: 261212781

E-mail: info@pkatlas.cz

Rodinné domy

Studie Rodinného domu Spořilov
Studie rekonstrukce rodinného domu na problematickém pozemku v památkově chráněném území starého Spořilova. Stav - projednávání výjimky z OTPP.

  Ideová studie rodinného domu Planá nad Lužnicí                Studie rodinného domu na mírně svažitém pozemku v klidné lokalitě Strkova - Planá nad Lužnicí. Odevzdaná ve dvou variantních řešení. Autor druhé varianty : Ing.arch. Lukáš Kozák.

Ideová studie RD Suchdol                                                Studie rodinného domu na lukrativním pozemku v lokalitě Praha - Suchdol pro 4 - člennou rodinu. 

 Architektonická studie RD Planá nad Lužnicí 

Studie rodinného domu na mírně svažitém pozemku v klidné lokalitě Strkova - Planá nad Lužnicí. Zastavěná plocha cca 270m2, moderní minimalistické pojetí fasády, kombinace hladké omítky a kamenného obkladu, orientace velkorysého prosklení na západ a jih s výhledem na rybník Hejtman a zdejší ptačí oblast.

Ideová studie RD Lysolaje

Ideová studie rodinného domu pro čtyřčlennou rodinu, koncept vychází z prostorových a výškových podmínek, pozemek je svažitý a protáhlý, objekt se nachází ve starší klasické zástavbě RD. Hmota domu obepíná "zahradní atrium" - klidovou zónu, jež je orientovaná na západ. Do ní se obracejí všechny obytné místnosti včetně wellness. Dům je členěn na společenskou a klidovou zónu, přičemž obě jsou propojené se zahradou a terasou.

 

Mateřská škola

 Studie nízkoenergetické mateřské školy v Úholičkách 
Novostavba mateřské školy na volném pozemku v pohledové zóně obce. Objekt ve výstavbě

Objekt sociálních služeb

 Dům s pečovatelskou službou Vapcarova
Novostavba Domu s pečovatelskou službou pro 50 bytových jednotek s veškerým vybavením potřebným pro provoz objektu (jídelna, knihovna, prádelna atd). V lokalitě Prahy 12 při komunikaci Vapcarova.
Získáno územní rozhodnutí, dále se nepokračovalo z finančních důvodů. 

Rekonstrukce 

Studie rekonstrukce objektu Čiklova 13a
Rekonstrukce administrativního objektu na volnočasové centrum s uměleckými ateliéry a zahradní restaurací na exponovaném pozemku pod Vyšehradem.
Projekt ve fázi studie.

Různé

Ideová studie interiéru pokladny Divadla Na Vinohradech          Jednalo se původně o kancelářský prostor, zájem investora bylo vytvořit zde pokladnu pro Divadlo Na Vinohradech, reprezentativní a příjemný prostor pro návštěvníky divadla.Vytvoření koncepce prostoru - hlavní idea, barevné a stylové řešení, návrh nábytku, 3D model, spoluúčast na realizaci. Realizace 09-10/2013